Pakiet Badań „Rodzinnych”

Pakiet Badań Rodzinnych

Współczesna nauka wskazuje, że duża część chorób oczu ma podłoże genetyczne tj. jaskra, krótkowzroczność, cukrzyca, skłonność do AMD.

Wstrzymanie procesu rozwijania się tych schorzeń możliwe jest jedynie w początkowym etapie ich powstawania. Choroba wykryta w początkowym stadium jest podatniejsza na leczenie.

Dlatego wskazane jest, by osoby z rodzin dotkniętych ww. schorzeniami i posiadające czynniki ryzyka rozwinięcia się tych chorób systematycznie poddawały się badaniom diagnostycznym.

Pakiety „Diagnostyka Rodzinna” obejmuje badania dla 1 rodzica i 1 dziecka łącznie.

W skład poszczególnych pakietów diagnostyki rodzinnej wchodzą:

badania w kierunku jaskry: HRT, pachymetria, pole widzenia, Pascal, GDX, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

badania w kierunku chorób siatkówki: OCT, mikroperymetria, zdjęcie dna oka, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

badania w kierunku krótkowzroczności: USG A+B, HRT, pachymetria, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów od leczenia jaskry u dzieci i dorosłych – odwiedź INSTYTUT OKA. Skorzystaj z wiedzy Profesorów i uznanych ekspertów. Instytut Oka – najnowocześniejsze centrum diagnostyki i leczenia jaskry.

Jaskra - nowoczesna diagnostyka i leczenie.

Zwyrodnienie plamki i jaskra powodują nieodwracalną ślepotę. Zwyrodnienie plamki i jaskra dotykają także ludzi młodych. Przebadaj siebie i najbliższych!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH