Obrazowanie dna oka

Obrazowanie dna oka

Pierwszy w Polsce skaner konfokalny do niezwykle precyzyjnego obrazowania i dokumentacji dna oka. Jest niezbędną metodą monitorowania zmian występujących w retinopatii cukrzycowej, w ocenie tarczy nerwu wzrokowego, czy zmian degeneracyjnych siatkówki.

Unikalne możliwości. Skaner konfokalny Eidon, którym dysponuje Instytut Oka, w odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń fotografujących dno oko – pozwala na wykonanie zdjęcia także w przypadku zmętnienia lub braku przezierności soczewki (w zaćmie).

Oprócz niezwykle wysokiej czułości i wiernemu odwzorowaniu kolorów (bez przekłamań) urządzenie to umożliwia wykrywanie pseudo druz, co jest kluczowe w diagnostyce wczesnych etapów AMD – zwyrodnienia plamki.

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów od leczenia jaskry u dzieci i dorosłych – odwiedź INSTYTUT OKA. Skorzystaj z wiedzy Profesorów i uznanych ekspertów. Instytut Oka – najnowocześniejsze centrum diagnostyki i leczenia jaskry.

Jaskra - nowoczesna diagnostyka i leczenie.

Zwyrodnienie plamki i jaskra powodują nieodwracalną ślepotę. Zwyrodnienie plamki i jaskra dotykają także ludzi młodych. Przebadaj siebie i najbliższych!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH