Angiografia OCT

Micro angiografia OCT oka

Unikalne obrazowanie OCT-B, użyte po raz pierwszy w Angioplex, pozwala diagnoście obejrzeć z niezwykłą precyzją mikro krążenie przebiegające we wszystkich warstwach siatkówki.

W odróżnieniu od aparatów poprzedniej generacji, znajdujący się w Instytucie Oka aparat Cirrus HD-5000 AngioPlex jest pierwszym aparatem, który pozwala na trójwymiarowe, przestrzenne obrazowanie struktur naczyniowych oka oraz poszczególnych struktur warstw siatkówki oka uzyskiwane już podczas jednego skanu.

Uzyskiwane podczas badania obrazy nie są zakłócane artefaktami wywoływanymi ruchem gałek ocznych i cechuje je doskonała rozdzielczość i jakość.

Ultra precyzyjna mikro angiografia cyfrowa oka – bezinwazyjna – bez potrzeby dożylnego podawania kontrastu.

Badanie jest całkowicie nieinwazyjne i bezkontaktowe. Bezpieczne także w diagnostyce kobiet w ciąży i dzieci.

MIKRO ANGIOGRAFIA OCT OKA – CZEMU SŁUŻY ?

Umożliwiając obserwację najwcześniejszych zmian zachodzących w strukturach oka jest najnowocześniejszym narzędziem diagnostycznym niezbędnym do wczesnej diagnostyki i obserwacji postępu terapii w takich chorobach jak: zwyrodnienie plamki związane z wiekiem (AMD), retinopatia cukrzycowa, zakrzepy żyły środkowej siatkówki, zator tętnicy środkowej siatkówki.

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów od leczenia jaskry u dzieci i dorosłych – odwiedź INSTYTUT OKA. Skorzystaj z wiedzy Profesorów i uznanych ekspertów. Instytut Oka – najnowocześniejsze centrum diagnostyki i leczenia jaskry.

Jaskra - nowoczesna diagnostyka i leczenie.

Zwyrodnienie plamki i jaskra powodują nieodwracalną ślepotę. Zwyrodnienie plamki i jaskra dotykają także ludzi młodych. Przebadaj siebie i najbliższych!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH