Pakiet Badań Rodzinnych

Współczesna nauka wskazuje, że duża część chorób oczu ma podłoże genetyczne tj. jaskra, krótkowzroczność, cukrzyca, skłonność do AMD.

Wstrzymanie procesu rozwijania się tych schorzeń możliwe jest jedynie w początkowym etapie ich powstawania. Choroba wykryta w początkowym stadium jest podatniejsza na leczenie.

Dlatego wskazane jest, by osoby z rodzin dotkniętych ww. schorzeniami i posiadające czynniki ryzyka rozwinięcia się tych chorób systematycznie poddawały się badaniom diagnostycznym.

Pakiety „Diagnostyka Rodzinna” obejmuje badania dla 1 rodzica i 1 dziecka łącznie.

W skład poszczególnych pakietów diagnostyki rodzinnej wchodzą:

badania w kierunku jaskry: HRT, pachymetria, pole widzenia, Pascal, GDX, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

badania w kierunku chorób siatkówki: OCT, mikroperymetria, zdjęcie dna oka, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

badania w kierunku krótkowzroczności: USG A+B, HRT, pachymetria, konsultacja specjalisty – prowadzone w Instytucie Oka

Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów od leczenia jaskry u dzieci i dorosłych – odwiedź INSTYTUT OKA. Skorzystaj z wiedzy Profesorów i uznanych ekspertów. Instytut Oka – najnowocześniejsze centrum diagnostyki i leczenia jaskry.

Jaskra - nowoczesna diagnostyka i leczenie.

Zwyrodnienie plamki i jaskra powodują nieodwracalną ślepotę. Zwyrodnienie plamki i jaskra dotykają także ludzi młodych. Przebadaj siebie i najbliższych!

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH